10 Şubat 2016 Çarşamba

ZomPir Ne demek ?

Zompir Nedir ? Kimilerine göre yeni sinema filmlerinin gözde başroluolma potansiyelinde ilerleyen yeni bir yaratık olarak adlandırılır.

Önce bahçivan uşağa sonra uşak ahçıya , ahçı şöför... Hikayeler karıştı bir dakika. Kimilerine göre Vampir tarafından ısırılan Zombinin dönüşümü sonucu ortaya çıkmış , yani çıkmalı filmlerde dizilerde vs. ya da Vampir bir annenin Zombi bir babadan hamile kalması sonucu ortaya çıkan yaratığın adı , kimilerine görede zombi tarafından ısırılan vampirin insanı ısırması sonucu vesayre çok uzatmayalım varsa daha farklı benzetmeleriniz yazarsınız.  Biz , bize niye ZomPir diyoruz ? 

Bunun hikayesi çok uzun aslında , aşkımızla alakalı bir şey zombi , vampir olayı aslında başta ikimizde zombiydik hatta " zombiğğğğ " sonra işler değişti biz büyüdük evrime uğradık ben zombi olarak kaldım ama Derya ? Zombilikten sıkılmış olmalı ki bir gün beni boynumdan ısırdı :S 

Sonra öyle oda vampir oldu . Birlikte blog yazmaya karar verince ismi n'olsa diye düşündük bi kaç bişeyler bulmuştuk ama domainde sıkıntı çıkardığı için kullanamadık en sonunda ZomPir adını bulduk yani Derya buldu. Bizim için ZomPir Zombiyle Vampirin birleşmesi sonucu oluştu , böyle bir kavramın olduğundan haberdar değildim araştırınca gördümki olay bambaşkaymış.

Hiç yorum yok:
Write yorum

Yorum yapmak kalbe , şekere , tansiyona , baş ağrısına , bel ağrısına ve fıtığa iyi gelir :)